Naturplast – Plastové a hliníkové okná

Dodávame teplo domova a krásny výhľad z našich okien špičkovej kvality. Pre váš dom alebo byt sú okná dôležitým funkčným a estetickým prvkom. Naša spoločnosť Naturplast, dodáva hliníkové a plastové okná, ktoré sú odolné, úsporné, bezpečné a elegantné. V našej ponuke sú okná a príslušenstvo vyrobené z pokrokových materiálov a prvotriednou výrobnou technológiou.

Naturplast – plastové okná

Výhodou plastových okien je dlhá životnosť, nenáročnosť na údržbu a zaručená tepelná ochrana. Plastové okná Naturplast majú vynikajúci profilový systém. Sú vhodným riešením pre moderné stavby ale aj rekonštrukcie. Zaručujú zníženie spotreby energií. V ponuke sú v rôznych farebných prevedeniach.

Naturplast – hliníkové okná

Hliníkové okná sa vyznačujú pevnosťou, eleganciou a odolnosťou voči poveternostným vplyvom. Moderný hliníkový systém zaručuje vysokú akustickú a tepelnú izoláciu, ktorá je dosiahnutá špeciálnymi tepelne izolačnými vložkami a tesnením.

Naturplast príslušenstvo

Aby naše okná spĺňali všetky požiadavky ponúkame aj  príslušenstvo, ako sú kľučky, kryty na závesy, okenné priečky, opláštenie Aluskin, ozdobné historické prvky, vetracie štrbiny, fixné a rolovacie siete proti hmyzu.

Prehliadnite si ponuku našich okien a príslušenstva, a neváhajte nás kontaktovať s vašimi otázkami. Cenovú ponuku plastových alebo hliníkových okien si jednoducho vyrátate, priamo na vašu stavbu, podľa online kalkulácie.