Siete proti hmyzu

Fixné siete proti hmyzu

Fixné siete proti hmyzu sú veľmi obľúbené z dôvodu nízkej ceny a vysokej kvality. Hotové výrobky sa vyrábajú z vysokokvalitného materiálu: hliníkového extrudovaného profilu, hlíníkového valcovaného profilu a PVC extrudovaného profilu, siete zo sklených vlákien potiahnutých PVC materiálom, čo zaručuje, že sú odolné voči poveternostným podmienkam. Sú veľmi ľahko montovateľné a tiež aj demontovateľné na okná bez akýchkoľvek nástrojov.

Akciová cena – pri oknách s montážou:

7,- EUR + DPH / m2

Cenníková cena:

8,4 EUR + DPH / m2

Rolovacie siete proti hmyzu

Rolovacia sieťka v sebe zahŕňa vývoj a funkčnosť bez zvyšovania výdavkov. Rolovacia sieťka je vyrobená z kvalitného materiálu a vlastnosti, vďaka ktorým je iná, ako ostatné výrobky: extrudovaný farebný hliník, sieťka zo skleného vlákna potiahnutá vrstvou PVC, ktorá zvyšuje jej odolnosť voči poveternostným podmienkam, doplnky z umelej hmoty a oceľová pružina. Práve tieto kvalitné materiály umožňujú aby rolovacia sieťka ani odstupom času nestrácala na svojej kvalite a stala sa odolnou voči času. Sú vyrábané v horizontálnom a vertikálnom prevedení.

PVC rolovacie siete: 12,- EUR + DPH / m2

Hliníkové rolovacie siete: 21,60 EUR + DPH / m2

Dverové rolovacie siete magnetické: 30,- EUR + DPH / m2

Dverové rolovacie siete šnúrové: 34,- EUR + DPH / m2

Sieťové dvere

Sieťové dvere sa zhotovujú z vysokokvalitného materiálu, čím sa kvalitatívne líšia od podobných výrobkov na trhu. Rozdiel je hlavne v masívnosti hliníkového profilu, ktorý zaručuje, že sú dvere, či už krídlové alebo posuvné veľmi stabilné.

Kefové tesnenie umiestnené v drážke profilu zaručuje maximálny tesniaci efekt. Kvalitný materiál je zárukou toho, že výrobky sú stále a nestrácajú vlastnosti ani po dlhodobom vystavení poveternostným vplyvom. Na dvere a okná je možné namontovať krídlové aj posuvné sieťkové dvere a nie je k tomu potrebný žiadny vodiaci profil ani prah, takže sú vhodné do bezbariérových priestorov kde sa pohybujú telesne postihnutí ľudia.

Ku každému z daných modelov sú k dispozícii komponenty a viac druhov pántov, a v závislosti od druhu dverí kefové tesnenie, pásový magnet.

Cenníková cena už od 25,50 EUR + DPH / m2

Akciová ponuka

Farebné prevedenia RAL 8019 SIVO HNEDÁ, RAL 8003 HLINOVO HNEDÁ, RAL 7016 ANTRACITOVÁ, RAL 9006 BIELY HLINÍK, ZLATÝ DUB, MAHAGÓN, ORECH v cene RAL 9016 BIELA.